Proch Pionki - Iłżanka Kazanów 2:0 (1:0)

Proch Pionki - Młodzik-18 Radom 1:4 (1:1)

Proch Pionki 2:0 (1:0) Iłżanka Kazanów
10 listopada Godzina 13:00

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Czołówka wygrywała. Czerwoni bracia z Nowego Miasta. Pechowiec Wróblewski. Ważne zwycięstwa beniaminków

Data publikacji: 05-11-2018r. Godz. 16:10

Czołowa trójka tabeli zgodnie wygrała swoje mecze i nadal nie wiadomo, kto zostanie mistrzem rundy jesiennej. Ważne zwycięstwa zanotowali beniaminkowie z Policznej i Potworowa. Minionego weekendu do udanych na pewno nie zaliczą Piotr Wróblewski z Iłżanki, bracia Karwowscy z Pilicy i bramkarz Zamłynia, Jakub Jastrzębski. W czwartek ma zapaść decyzja, czy jesienią zostanie rozegrana jedna kolejka awansem z rundy wiosennej. Zdecydują same kluby.

Fatalną serię pięciu meczów bez wygranej przełamali piłkarze Orła Wierzbica, którzy 4:2 pokonali Iłżankę w Kazanowie

Nie ma końca czarna seria Pilicy. Drużyna z Nowego Miasta w siedmiu ostatnich meczach doznała aż sześciu porażek. Może doskwierają brak trenera Łukasza Wiśnika i najlepszego strzelca zespołu Adama Pędzikowskiego oraz domowe spotkania na wyjeździe w Mogielnicy? W sobotę Pilica przyjęła gładkie 0:3 od Powiślanki. Kluczowe wydarzenia rozegrały się w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Faul Piotra Karwowskiego na Dawidzie Gardyniku i rzut karny dla gości z Lipska. Jednocześnie czerwona kartka dla Karwowskiego i chwilę później "kier" dla drugiego z braci Karwowskich, Karola, który dość krytycznie ocenił pracę sędziego w tej akcji.

Ważne mecze dla układu dołu tabeli rozegrano w Policznej i Głowaczowie. Beniaminkowie wrócili na zwycięskie tory. Gryf bardzo mocno zmobilizowany wyszedł na Skaryszewiankę i już w pierwszym kwadransie stworzył sobie, co najmniej trzy dogodne okazje, które mieli Adrian Kutyła i Jacek Alot. Zamiast 3:0 zrobiło się...0:1, gdy kontrę celnym strzałem wykończył Jakub Cioch. Szybko wyrównał Michał Kisiel, a po kolejnych kilku minutach Michał Chwiszczuk popisał się fenomenalnym strzałem z blisko 25 metrów i było już 2:1 dla Gryfa. Druga połowa zdecydowanie pod dyktando drużyny trenera Dariusza Kęski. Wynik ustalił Adrian Kutyła.

Rozczarowanie w Głowaczowie. Legion zawiódł, a Potworów zanotował drugie zwycięstwo z rzędu i ucieka z dołu tabeli. Piłkarze beniaminka chyba lepiej wytrzymali mecz kondycyjnie. Decydujący cios zadał w doliczonym czasie gry Łukasz Grochala.

Podział punktów w Siennie ze wskazaniem na Zamłynie. Radomianie w pierwszej połowie mieli rzut karny, ale nie wykorzystał go...bramkarz Jakub Jastrzębski. Jedynym pocieszeniem może być powrót po kontuzji Mateusza Kubicy.

Sześć bramek padło w Kazanowie. Przy dwóch, tyle że nie do tej bramki, co trzeba, miał spory udział obrońca miejscowych Piotr Wróblewski. Mecz toczył się falami. W pierwszej połowie trzy świetne sytuacje Orła. Początek drugiej połowy dla Iłżanki, a potem znowu lepiej grali przyjezdni z Wierzbicy. Dla Orła była to pierwsza wygrana po serii pięciu meczów bez zwycięstwa.

Bez niespodzianki w Warce. Jodła nie była w stanie postawić się wiceliderowi. Porażka 0:2 to najmniejszy wymiar kary dla drużyny z Jedlni-Letnisko.

KS Warka - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:0 (1:0), Witan 38 z karnego, Ząbkowski 52.

Iłżanka Kazanów - Orzeł Wierzbica 2:4 (0:1), Hebda 48, Dębski 81 - samobójcza Wróblewski 3, Miałkowski 59, Stąpór 63 z karnego, Jaworski 90+4.

Zawisza Sienno - Zamłynie Radom 1:1 (1:0), R.Lasocki 4 - Chudziński 55.

Gryf Policzna - Skaryszewianka Skaryszew 3:1 (2:1), Kisiel 28, Chwiszczuk 32, Kutyła 75 - Cioch 20.

Pilica Nowe Miasto - Powiślanka Lipsko 0:3 (0:2), Ogonowski 5, Cieciura 44 z karnego, Próchniak 75.

Legion Głowaczów - KS Potworów 0:1 (0:0), Grochala 90+1.

Centrum Radom - Szydłowianka Szydłowiec 3:1 (2:1), Zakrzewski 21, Jedynak 26, Midziołek 66 - Bursa 34.