Dziś mamy 18 października 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

11. kolejka Radomskiej I Ligi U-19

sobota 20 października, godz. 10:00

Proch Pionki - Mazowsze Grójec

 

12. kolejka Ligi Okręgowej

sobota 20 października, godz. 15:00

Proch Pionki - Powiślanka Lipsko

 

11. kolejka Radomskiej I Ligi U-15

sobota 20 października, godz. 15:00

Powała Taczów - Proch Pionki

 

11. kolejka Radomskiej I Ligi U-13

niedziela 21 października, godz. 14:00

Orzeł Wierzbica - Proch Pionki

Ostatni mecz

Szydłowianka Szydłowiec 1:0 (0:0) Proch Pionki
13 października Godzina 11:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Seniorzy tabela

1. kolejka, 11/12 sierpnia

Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec 2:4 (2:1)

Pilica Nowe Miasto - Proch Pionki 2:1 (1:1)

Centrum Radom - Orzeł Wierzbica 2:1 (0:1)

Zawisza Sienno - Powiślanka Lipsko 1:0 (0:0)

Gryf Policzna - Szydłowianka Szydłowiec 1:1 (0:1)

Legion Głowaczów - Zamłynie Radom 2:5 (1:2)

KS Warka - Skaryszewianka Skaryszew 5:0 (3:0)

Jodła Jedlnia-Letnisko - KS Potworów 2:3 (0:2)

 

2. kolejka, 15 sierpnia (środa)

Potworów - Mazowsze 2:2 (1:2)

Skaryszewianka - Jodła 0:4 (0:2)

Zamłynie - Warka 1:3 (1:2)

Szydłowianka - Legion 2:1 (0:0)

Powiślanka - Gryf 0:1 (0:0)

Orzeł - Zawisza 2:0 (1:0)

Proch - Centrum 0:2 (0:1)

Iłżanka - Pilica 2:1 (1:0)

 

3. kolejka, 18/19 sierpnia

Pilica - Mazowsze 1:0 (1:0)

Centrum - Iłżanka 5:0 (2:0)

Zawisza - Proch 1:2 (1:1)

Gryf - Orzeł 1:4 (1:2)

Legion - Powiślanka 1:5 (0:0) *zweryfikowany na walkower 3:0

Warka - Szydłowianka 2:1 (1:0)

Jodła - Zamłynie 1:1 (0:1)

Potworów - Skaryszewianka 4:1 (3:0)

 

4. kolejka, 25/26 sierpnia

Mazowsze - Skaryszewianka 2:1 (1:0)

Zamłynie - Potworów 4:0 (2:0)

Szydłowianka - Jodła 0:4 (0:1)

Powiślanka - Warka 4:3 (2:1)

Orzeł - Legion 6:0 (2:0)

Proch - Gryf 5:1 (0:1)

Iłżanka - Zawisza 2:2 (0:1)

Pilica - Centrum 1:2 (0:0)

 

5. kolejka, 1/2 września

Centrum - Mazowsze 2:0 (0:0)

Zawisza - Pilica 4:0 (1:0)

Gryf - Iłżanka 4:1 (3:0)

Legion - Proch 2:3 (0:1)

Warka - Orzeł 1:2 (0:0)

Jodła - Powiślanka 3:0 (1:0)

Potworów - Szydłowianka 0:3 (0:1)

Skaryszewianka - Zamłynie 1:4 (1:3)

 

6. kolejka, 8/9 września

Mazowsze - Zamłynie 2:2 (1:1)

Szydłowianka - Skaryszewianka 2:3 (1:1)

Powiślanka - Potworów 3:2 (1:1)

Orzeł - Jodła 5:2 (3:1)

Proch - Warka 1:2 (1:0)

Iłżanka - Legion 3:3 (3:1)

Pilica - Gryf 2:5 (2:1)

Centrum - Zawisza 4:0 (1:0)

 

7. kolejka, 15/16 września

Zawisza - Mazowsze 0:2 (0:0)

Gryf - Centrum 1:1 (1:0)

Legion - Pilica 0:2 (0:1)

Warka - Iłżanka 6:1 (1:0)

Jodła - Proch 1:4 (0:3)

Potworów - Orzeł 3:1 (1:0)

Skaryszewianka - Powiślanka 1:1 (0:0)

Zamłynie - Szydłowianka 4:2 (1:0)

 

8. kolejka, 22/23 września

Mazowsze - Szydłowianka 3:2 (1:1)

Powiślanka - Zamłynie 2:0 (0:0)

Orzeł - Skaryszewianka 3:0 (1:0)

Proch - Potworów 3:0 (0:0)

Iłżanka - Jodła 3:0 (2:0)

Pilica - Warka 2:3 (1:2)

Centrum - Legion 1:1 (1:1)

Zawisza - Gryf 2:1 (1:0)

 

9. kolejka, 29/30 września

Gryf - Mazowsze 1:3 (1:1)

Legion - Zawisza 0:0

Warka - Centrum 2:0 (1:0)

Jodła - Pilica 1:0 (0:0)

Potworów - Iłżanka 2:3 (2:0)

Skaryszewianka - Proch 1:3 (1:2)

Zamłynie - Orzeł 0:0

Szydłowianka - Powiślanka 2:2 (1:1)

 

10. kolejka, 6/7 października

Mazowsze - Powiślanka 3:1 (3:1)

Orzeł - Szydłowianka 1:3 (0:3)

Proch - Zamłynie 2:1 (0:0)

Iłżanka - Skaryszewianka 2:1 (1:0)

Pilica - Potworów 4:0 (0:0)

Centrum - Jodła 3:1 (2:0)

Zawisza - Warka 0:6 (0:3)

Gryf - Legion 0:1 (0:0)

 

11. kolejka, 13/14 października

Legion - Mazowsze

Warka - Gryf

Jodła - Zawisza

Potworów - Centrum

Skaryszewianka - Pilica

Zamłynie - Iłżanka

Szydłowianka - Proch, sobota godz. 11:00

Powiślanka - Orzeł

 

12. kolejka, 20/21 października

Mazowsze - Orzeł

Proch - Powiślanka, sobota godz. 15:00

Iłżanka - Szydłowianka

Pilica - Zamłynie

Centrum - Skaryszewianka

Zawisza - Potworów

Gryf - Jodła

Legion - Warka

 

13. kolejka, 27/28 października

Warka - Mazowsze

Jodła - Legion

Potworów - Gryf

Skaryszewianka - Zawisza

Zamłynie - Centrum

Szydłowianka - Pilica

Powiślanka - Iłżanka

Orzeł - Proch, sobota godz. 15:00

 

14. kolejka, 3/4 listopada

Mazowsze - Proch, sobota godz. 13:00

Iłżanka - Orzeł

Pilica - Powiślanka

Centrum - Szydłowianka

Zawisza - Zamłynie

Gryf - Skaryszewianka

Legion - Potworów

Warka - Jodła

 

15. kolejka, 10/11 listopada

Jodła - Mazowsze

Potworów - Warka

Skaryszewianka - Legion

Zamłynie - Gryf

Szydłowianka - Zawisza

Powiślanka - Centrum

Orzeł - Pilica

Proch - Iłżanka, sobota godz. 13:00